.

.

New
JZK 12 компјутери Пластични Авто Тапацир на Вратите Смена Алатки Сет за во Автомобил Панел Трим Отстранување Алатка за Полнење за Отстранување на Возило Аудио Стерео

JZK 12 компјутери Пластични Авто Тапацир на Вратите Смена Алатки Сет за во Автомобил Панел Трим Отстранување Алатка за

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

*JZK 12 компјутери Авто Панел за Отстранување на Трим Алатка Сет за во Автомобил Панел за Отстранување Алатка Комплет за Поправка на Аудио Стерео Радио Вратата Панел. *Анти-пропадна, труд, енергија, безбедно - Ергономски дизајн го прави лесен за држење во рака, анти-пропадна лесно и безбедно да се оди во просторот и пукнатини, безбедно отстранување fastener, намалување на конкавна и испакнати лузни предизвикани од поправка. *Повеќенаменски - Безбедно да се отстрани или да го инсталира автомобил стерео аудио, ентериер и екстериер трим, цртичка, на врата завртување и така натаму. *Парична казна изработка, високо квалитетни материјали, убава надворешноста - мазна на допир, едноставен, практичен дизајн, издржлива ABS пластика и железо материјал, светла портокалова и сребрени бои, овие предности ќе ви донесе среќен искуство меѓу користите вашиот сакан автомобили. *Дизајни се вклопи во било кој автомобил модел, ве молиме да не грижете се што не им одговара на вашиот сакан автомобил.JZK 12 компјутери Авто Панел за Отстранување на Трим Алатка Сет за во Автомобил Панел за Отстранување Алатка Комплет за Поправка на Аудио Стерео Радио Вратата Панел * Анти-пропадна, труд, енергија, безбедно - Ергономски дизајн го прави лесен за држење во рака, анти-пропадна лесно и безбедно да се оди во просторот и пукнатини, безбедно отстранување fastener, намалување на конкавна и испакнати лузни предизвикани од поправка * Повеќенаменски - Безбедно да се отстрани или да го инсталира автомобил стерео аудио, ентериер и екстериер трим, цртичка, на врата завртување и така натаму * парична Казна изработка, висок квалитет на материјалите, убава надворешноста - мазна на допир, едноставен, практичен дизајн, издржлива ABS пластика и железо материјал, светла портокалова и сребрени бои, овие предности ќе ви донесе среќен искуство меѓу користите вашиот сакан автомобили. * Дизајни се вклопи во било кој автомобил модел, ве молиме да не грижете се што не им одговара на вашиот сакан автомобил.Спецификации : Боја : Портокал + сребрен Материјал : ABS пластика, железо Нето тежина : околу 149g Пакетот вклучува : 4 парчиња различни pry барови, 8 пара на отстранување куки/ костец.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди