.

.

New
Солиден Риџ 13551.10 Цртичка Организатор Фах; 07-10 Jeep Wrangler Џ.К.

Солиден Риџ 13551.10 Цртичка Организатор Фах; 07-10 Jeep Wrangler Џ.К.

DEN 3071.76

Тековен
Во продавницата

УВ третирани термопластични.Продавница мали предмети. 2 коцки.Не вежба за инсталација.Нема да се вклопи во 2011 и понови JK ' е.Солиден Риџ Цртичка Организатор е иновативен производ ги вклучува постојните монтажа поени за да инсталирате со двоен фах систем за складирање на правото на вашиот цртичка.Сега можете лесно може да чувате пари, пенкала, очила за сонце, мобилни телефони и други мали предмети право во дофат на двете патниците и возачот.Инсталацијата е snap, едноставно отстранување на оригинална опрема завртка маски на вашиот цртичка, завртка во ексклузивното двојно чело планината и да ги приложи Цртичка Организаторот.Тоа е лесно!Секоја Цртичка Организатор вклучува УВ третирани термопластични месеци и две коцки со насликани алуминиумски крстот цевка за крајната во флексибилен дизајн.Барам простор за складирање на кој нередот?Воведување на нови Солиден Риџ Цртичка Организатор на Jeep Wranglers!Оваа иновативна нов производ ги вклучува постојните монтажа поени за да инсталирате со двоен фах систем за складирање на правото на вашиот цртичка.Сега можете лесно може да чувате пари, пенкала, очила за сонце, мобилни телефони и други мали предмети право во дофат на двете патниците и возачот.Инсталацијата е snap, едноставно отстранување на оригинална опрема завртка маски на вашиот цртичка, завртка во ексклузивното двојно чело планината и да ги приложи Цртичка Организаторот.Тоа е лесно!Секоја Цртичка Организатор вклучува УВ третирани термопластични месеци и две коцки со насликани алуминиумски крстот цевка за крајната во флексибилен дизајн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди