.

.

New
Децата се Вози На Автомобил со Родител Далечинскиот Управувач се Прошетаат На Камион Автомобил Деца Електрични Возила 12V Возење на Играчки за Момчиња и Девојчиња М

Децата се Вози На Автомобил со Родител Далечинскиот Управувач се Прошетаат На Камион Автомобил Деца Електрични Возила 12V

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Безбедност Возење На : Овој деца електрични возила изработени од не-токсични, трајни, не-chipping пластика и железо телото со заоблени рабови.Опремени со голем седиште со појас и 2 носат-отпорни, тркала суспензија и непречено да почне забрзува дизајн, со што се овозможува удобно и безбедно возење искуство.Батеријата Напојува Електрично Возило : Ова се прошетаат по играчка автомобили напојувани од 2 мотори и со 12v 7ah батерија која овозможува на вашето дете се вози на трева, песочни пат и други површински.Брзина : 2.6 mph.Тежина Капацитет : 66.13 lbs.Прирачник и Далечински Управувач Возење : Ова се прошетаат на камион им овозможува на вашите деца да се вози овој 12 volt возење на автомобил на сопствените од страна на подножјето на возилото и управувачот.Или родителите можат да го користат 2,4 G далечинска контрола на безбедно водење на нив, кога вашето дете учи да вози.Смешни се Прошетаат На Камион : Ова возење на автомобил играчки е опремен со некои детски песни и приказни за забава, и MP3 плеер, USB port, ТФ кој ви овозможува да се поврзете портабл уреди да играте вашата омилена музика или со приказни за вашето дете да се зголеми и задоволство за возење.Подарок за Вашите Деца : Ова возење на автомобилот е погодна за возраст од 3-5 години.Тоа е апсолутно добар избор како подарок за вашето дете на роденден и фестивал кои што ги следат вашите деца раст, го збогатат нивниот живот и да ги штитат своите возење сон.Димензии : 41.9" x ненамерно самоповредување, додека 28.2" x 28.1".Материјал : ПП + Железо.Капацитет : 66.13 lbs.Максимална Брзина : 1.9-2.6 mph.Полнење Време : 8-12 часот.Батерија Тип : 12 V 7 Ah.Електричен Мотор : 2 мотори моќ.Препорачана Возраст : 3 -5 Години.Целокупната Димензии : 41.9"(W) x ненамерно самоповредување, додека 28.2"(D) x 28.1"(H).Собранието се Бара (со настава).Совршен Подарок за Вашите Деца : Ова возење на автомобилот е погодна за возраст од 3-5 години.Тоа е апсолутно добар избор како подарок за вашето дете на роденден и фестивал кои што ги следат вашите деца раст, го збогатат нивниот живот и да ги штитат своите возење сон.Белешки : Еден Седиште : Само Едно Седиште за Дете.Материјал : ПП + Iron Load Капацитет : 66.13 lbs Max Брзина : 1.9-2.6 mph Charge Време : 8-12 hrs Battery Тип : 12 V 7 Ah Electric Мотор : 2 мотори power Recommended за Возраст : 3 -5 Years Overall Димензии : 41.9"(W) x ненамерно самоповредување, додека 28.2"(D) x 28.1"(H)Собранието Потребен (со настава).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди