.

.

New
3Pcs Козметички Мешање Фах Кристално Стакло Eyelash Продолжување Лепило Лепак Палета Носителот на Трепките Калемење Стојат Шминка Алатки за Поставување на Јасно

3Pcs Козметички Мешање Фах Кристално Стакло Eyelash Продолжување Лепило Лепак Палета Носителот на Трепките Калемење Стојат

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Тоа се користи како палета за eyelash продолжување лепак или пигмент мешање на послужавник.Домот кристал дизајн, безбедна и нема да боли раце.Тоа ќе го задржи вашето лепак кул подолго и лепак не може да направи ерозија на оваа површина.Дебела доволно, така што тоа нема да биде лесно оштетени од страна на советите на вашиот помош на пинцета.Еднократно, лесно да се чистат, бидејќи тоа е мазна не-porous површината.Боја : Јасно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди