.

.

New
UXZDX Круг Ратан Рачно Ткаени Мулти-Цел Плетен Фах Кутија со Капак, Пикник Леб Складирање Кошница

UXZDX Круг Ратан Рачно Ткаени Мулти-Цел Плетен Фах Кутија со Капак, Пикник Леб Складирање Кошница

DEN 3415.92

Тековен
Во продавницата

Површина е мазна и изработката е исклучителна.Секој детаљ е внимателно ткиво и на површината се уредни и чисти.Кутијата е многу густа и издржливи.Со капак, тоа е многу погодна за чување.Како подарок, тоа е одличен, најдобар дар за вашето семејство и пријатели.Површина е мазна и изработката е исклучителна.Секој детаљ е внимателно ткиво и на површината се уредни и чисти.Кутијата е многу густа и издржливи.Со капак, тоа е многу погодна за чување.Како подарок, тоа е одличен, најдобар дар за вашето семејство и пријатели.Име : Складирање Basket Material : Rattan Color : како што е прикажано во figure Size : 28 во дијаметар и 13cm во height It е лесно да се чисти и може да се избриша се чистат со влажна крпа.белешки : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Само во главниот производ се продава, други украси не се продаваат.Листа : 1*basket Easy да се користи, свитлива дизајн е лесно да се носат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди