.

.

New
Ладилни Обновување Клешти,клима уред Ладилни Обновување Ладење Цевка Заклучување Plier,1/4in SAE Интерфејс

Ладилни Обновување Клешти,клима уред Ладилни Обновување Ладење Цевка Заклучување Plier,1/4in SAE Интерфејс

DEN 1065.36

Тековен
Во продавницата

♛ 100% нов квалитет. ♛ Пункција на уреди за ладење цевка и веднаш да ги врати старите ладилни. ♛ Лесен за употреба, 1/4" SAE интерфејс. ♛ Клешти направен од висок квалитет на челик, силно ќе не ' рѓа, услугата животот е многу долго. ♛ Подобрување на работа ефикасност.Пункција на ладење цевка и враќање на старите ладилни веднаш.Лесен за употреба,1/4" SAE интерфејс.Направени од високо квалитетен челик материјал,plier е цврсти и издржливи.Подобрување на ефикасноста на работата.100% сосема нов и висок квалитет.Спецификации : Модел : CH-308 Material : Steel Weight : Прибл. 438g/15.4 oz Package Листа : 1 *Plier Please Информации : ♛ Поради прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0-0.05 инчен грешка, ви благодариме за вашето разбирање.♛ Таму може да биде суптилен хроматските аберации помеѓу објекти и слики,и ние кои имаме прилагодени на повеќето реални држава.♛ : Доколку имате било какви прашања пред/по вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се направат нештата десно.Ние се обезбеди 100% за Maxmartt бренд производи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди