.

.

New
Отпад Кралот EZ Планината Ѓубре Располагање Потоне Прирабница за Полнење

Отпад Кралот EZ Планината Ѓубре Располагање Потоне Прирабница за Полнење

DEN 623.28

Тековен
Во продавницата

На Отпад Кралот EZ Планината пресврт-и-заклучување дизајн обезбедува брз и лесен начин да се инсталира располагање.Отстранлив поздравниот guard спречува несакани елементи од мијалникот од одење надолу потрошувачка или во отстранување на отпадот.Прирабница за полнење е компатибилен со повеќето постоечки EZ Планината ѓубре оттуѓување вклучувајќи Отпадоци Кралот и Whirlaway.Големина На : 1 Пакет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди