.

.

New
Mifty Вентил DN15 DN20 DN25 Вода Вентил Електрични Actuator HVAC Контрола на Температурата Термички Actuator Вентил Радијатор Термостат Вентили, Фитинзи (Спецификација : DN15)

Mifty Вентил DN15 DN20 DN25 Вода Вентил Електрични Actuator HVAC Контрола на Температурата Термички Actuator Вентил Радијатор

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ова електрична електромагнетниот вентил е сите месинг кастинг структура, прецизни и веродостојни, има карактеристика на носат-отпорни, температура отпор.Амбиентална Температура : -50 ~ 60 степен centigrade.Материјал : Бакар.Монтажа Позиција : Вертикална положба за да го 85 ° пад.Главата нишка на вентил е M30x1.5мм.Големина : DN15.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди