.

.

New
LPLND за Безбедност на Децата Нето Ретро Коноп Нето Мрежа 10cm, со Дијаметар од 8мм, Безбедноста на Децата Нето, Скалите Балкон Безбедност Нето, Декоративни Ограда Нето, ?

LPLND за Безбедност на Децата Нето Ретро Коноп Нето Мрежа 10cm, со Дијаметар од 8мм, Безбедноста на Децата Нето, Скалите

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

◆ Безбедност нето жица со дијаметар од 8ММ, мрежа проред 10 CM.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со ова искачување јаже нето, само се вратат на тоа и ние ќе рефундирање на секој денар, 100% пари гаранција за враќање.✪Оградата спецификации●ткаени нето име : детска заштита нето● Безбедност нето-материјал : јута јаже● јаже јаже дебелина : 8 MM●Најлон мрежа проред : 10 CM● Погоден за ткаени мрежа : отворен, затворен, може да се користи секаде,●Јажиња се користат : скали, windows, patios, градини, фото ѕидови, градинки, училишта, стадион огради, партиција мрежи, партиција завеси, заштита на растенијата мрежи, качување, лулашки, hammocks, висечки мостови, железнички пруги, шопинг м., може да се користи за да се Заштити вашето бебе е безбедноста. Јажето нето-е лесно да го инсталирате, со поврзување на железо или дрвени огради, прозорец коридори, погодна за внатрешна и надворешна балкони.Здраво, добредојдовте на нашата продавница, ние сме среќни што може да бидат заинтересирани во нашите производи, се надеваме дека нашите услуги може да ги задоволи вас и да ви посакам добар шопинг искуство. ◆Заштитна нето ги штити децата безбедност, умерена мекост, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд, долг животен век, носивоста и до 300 килограми, повеќе издржлив, лесен за инсталација и лесен за расклопување.Тоа е силен, дури и кога се користи на отворено. Можете да ја исечете на јажето во форма и големина сакате, и трајност на нето нема да бидат погодени. Оваа трајни безбедност нето обезбедува безбедно игри средина за децата на оградата. Инсталирање на јаже нето за вашето дете да се спречи децата од паѓање од опасни височини, како што се скалите, балкони и прозорци.На заштитна мрежа може да се прилагоди на мрежа растојание и боја сакате.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди