.

.

New
SOOTOP Убава Рака-Направена Кинески Јапонски Рачни Виткање Фан Свила Бамбус рачно изработени Фанови Виткање Свадба Танцување Црква Партија Подароци за Жени, Девојки?

SOOTOP Убава Рака-Направена Кинески Јапонски Рачни Виткање Фан Свила Бамбус рачно изработени Фанови Виткање Свадба Танцување

DEN 39.12

Тековен
Во продавницата

Направи уникатен handcrafts со себе : можете да го сликам со убави цртежи или зборови кои се користат за декорација на ѕидот на вашиот дом или канцеларија, или како специјален подарок испратени на пријатели.Практична алатка за ладење : се користат многу малку напор во зглобовите да се вардат од удари или топлина во жешките летни денови, може да се добие навистина убав ветре случува.Лесен и свитлива : убаво се вклопува во вашата чанта кога е затворен, извади тоа за да добиете повеќе воздух кога времето е премногу топло, лесно да се носат во секојдневниот живот.Виткање свила рака фан може да се применува за стадиум, театарски претстави, танцови рутински, свадба, црква, партија, декорација, cosplay, карневал, годишнина и така натаму.Висок квалитет на традиционални занаетчиски подарок фанови со исклучителен подарок кутии се погодни за давање за да ги почитуваат старешините, роднини, клиенти или пријатели.Или можете да ги даде за себе.Карактеристики: Најдобар избор за летна свадба и party Elegant подароци за сите жени, gilrs и мажите.Може да се користи за свадба, танцување, декорација, cosplay и ладење yourself It исто така, може да се користат за декорација и свадба, или само да се користат за да се излади yourself It е добар подарок за вашиот љубовник, семејството, пријател и coworkersuitable за деловни прилики, роденденски подароци, итн.Спецификација : Бренд new Size : 21cm After дланка е отворена : 58x38cm Don ја пропуштајте шансата за this Color : Како што choose Material : Бамбус+Свила cloth Note : Електрични вежба не е вклучена.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Пакет се вклучени : 1 Buc Виткање Фан.

Останатите карактеристики

Brand new :
Size:
21cm
After the palm is open:
58x38cm
Don't miss out on this :
Color:
As you choose
Material:
Bamboo+Silk cloth
Electric drill is not included. :
Please allow 1-2cm errors due to manual measurement. :
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same. :
Package included:
1 Pcs Folding Fan :
Обновено

Слични понуди