.

.

New
MagiDeal Замена Нов 3.0 Bluetooth Картичка BCM94331PCIEBT4AX за

MagiDeal Замена Нов 3.0 Bluetooth Картичка BCM94331PCIEBT4AX за

DEN 623.76

Тековен
Во продавницата

100% нов и висок квалитет.Компатибилен дел Не. : BCM94331 PCIEBT4 AX.Замена и висок квалитет,Заменете го вашиот погрешни, напукнато или скршено Wi Fi, Bluetooth Картичка.Компатибилност : за Macbook Pro A1278 A1286 A1297 2011. Големина : 38*17*2mm.Опис : - 100% нов и висок квалитет. - Компатибилен дел Не. : BCM94331 PCIEBT4 AX - Замена и висок квалитет,Заменете го вашиот погрешни, напукнато или скршено Wi Fi, Bluetooth Картичка - Компатибилност : за Macbook Pro A1278 A1286 A1297 2011 - Size : 38*17*2mm Package Вклучува : 1x Bluetooth Wi Fi Картичка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди