.

.

New
YINGJUN-ФУСТАН Вежба Битови за Моќ & Рака Алатки 1pcs 16450mm Плус Crosshead Близнак Спирала Чекан Вежба Битови Дограма Пресврт Круг месо тело Пресврт Електрични Чекан Вежба Мал?

YINGJUN-ФУСТАН Вежба Битови за Моќ & Рака Алатки 1pcs 16450mm Плус Crosshead Близнак Спирала Чекан Вежба Битови Дограма

DEN 353.04

Тековен
Во продавницата

Тип : Центар Вежба Малку.DIY Материјали : Електрични.Употреба : Метал Дупчење.Материјал : Карбид.Број На Модел : Вежба Малку. - Употреба од страна на електрични дупчалки и машини за дупчење.- Близнаци спирала, дупчење ефикасност, висока прецизност.- Двојно пит и круг месо тело за ефикасно отстранување на отпадот.- Со прецизност сечење совети за брзо, непречено се намали и да се заврши.- Погоден за clinker, бетон, тули, природни или вештачки камен.Карактеристики : Материјал : Волфрам Carbide Length : 450mm Drill Дијаметар : 16mm Package се вклучени : 1 x Вежба Bit Notes : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3мм грешка,ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди