.

.

New
Huralona 400 Листови Scrapbooking Материјал Хартија Гроздобер Куршум Запишување на Хартија Колекција DIY Декоративен Занает Хартија Весник Разубавувањето Резерви (Цвет)

Huralona 400 Листови Scrapbooking Материјал Хартија Гроздобер Куршум Запишување на Хартија Колекција DIY Декоративен Занает

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

На бележник материјал хартија содржи 400pcs проѕирен трудови, 400 ретро слични трудови во целост, кои ќе ги задоволат сите ваши потреби за scrapbooking.Големина на гроздобер куршум запишување на хартија налепница : 4.8 cm x 6.6 cm секој лист; 400 различни модели.Ве молиме погледнете ги сликите за детални модели.Премиум квалитет : 1 двострано печатење и киселина слободни хартија, нашето списание разубавувањето трудови имаат текстура површината и премиум квалитет за да се обезбеди дека она што ќе се направи, тоа ќе изгледа одлично.Да ги користите овие декоративен занает бележник хартија колекции, со гроздобер и прекрасни модели (животни, растенија, цвеќиња, вести, писмо..), и заслепуваат сите со вашите креативни инспирација.Широко се користи journaling трудови се одлични за scrapbooking, изработката, подарок/книга декорација, неподвижна, календар, посебно албуми, лаптоп, дневник, journaling, колаж, шише, купот писмо/ - карта во донесувањето одлуки, свадба, роденден било занает проект.Huralona 400 Листови Scrapbooking Материјал Хартија Гроздобер Куршум Запишување на Хартија Колекција DIY Декоративен Занает Хартија Весник Разубавувањето Резерви (Цвет).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди