.

.

New
ПРЕГРАТКИ ИДЕЈА Шарени Пеперутка Автомобил Coasters Neoprene 2 Парче Купот на Носителите на Душеци за Автомобил да се Задржи Купот на Носителите Чисти, Издржливи и Обновли?

ПРЕГРАТКИ ИДЕЈА Шарени Пеперутка Автомобил Coasters Neoprene 2 Парче Купот на Носителите на Душеци за Автомобил да се Задржи

DEN 191.76

Тековен
Во продавницата

【Материјали】Направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини, ултра-тенок и издржливи, полесни од оние што се направени од керамика, лесен за употреба и да ги преземат. 【Димензии】Овој автомобил потпирачи за глава покритие мерка 7 х 7 cm/2.8 x 2.8 инчи; стандардната големина е дизајниран да се вклопуваат купот на носителите во повеќето автомобили, камиони, комбиња и чамци, што е одличен објект за вашиот автомобил пијалаци; Совети : pls мерка на големината на вашата шолја пред да купите. 【Функција】Пред : Чаша мат површина материјал има способност на апсорпција на вода, за да спречите оштетувања од вода распрсна надолу автомобил внатрешни работи; Назад : Стакло дното против пролизгување дизајн, може да имаат многу добри фиксен ефект; Само 2 милиметри дебелина, може да се направи тоа е погодна за различни спецификации на авто вода пијалаци држачот. 【Дизајн】Единствен кориснички личност дизајн, тие се практични и може да додадете повеќе шарм за вашиот автомобил, со повеќе релаксирачки и пријатно возење време; Одличен начин да детал на вашето возило внатрешни работи, совршен за давање на подарок. 【Пакет】Вклучува Две Автомобил Чаша Носителот Coasters.ПРЕГРАТКИ ИДЕЈА Прилагодено Автомобил Чаша Носителот Coasters!За Функција Првенство мат површина материјал има способност на апсорпција на вода, за да спречите оштетувања од вода распрсна надолу автомобил внатрешни работи Стакло дното против пролизгување дизајн, може да имаат многу добри фиксен ефект Само 2 милиметри дебелина, може да се направи тоа е погодна за различни спецификации на авто вода пијалаци држачот За Бренд ПРЕГРАТКИ ИДЕЈА е регистриран бренд.Ние си имаме свој дизајн тим.Нашите производи ги покрие облека, чевли, ранец, дома, итн.Ние сме посветени да нудејќи врвен квалитет на производите и одлична услуга.Нашите производи се задржи ротирачки и се менува,повеќе изненадувања и попусти се чека вас.Ако имате проблеми, ве молиме ни e-mail прво за вашите грижи.Посветени сме да ви ги понудиме најдобрите производи и услуги.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди