.

.

New
3dRose Златен Венец бидете Мирни И да ги Преземат Слики Спортски Шише за Вода, 21 оз, Бела

3dRose Златен Венец бидете Мирни И да ги Преземат Слики Спортски Шише за Вода, 21 оз, Бела

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz. 2 пресврт на капи - 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард капа.Carabineer клип исто така вклучени.Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на повеќето купот на сопствениците.Не се наменети за машина за миење на садови или микробранова употреба.Златна Круна бидете Мирни И да ги Преземат Слики Шише за Вода е начин да го носи вашиот омилен пијалок на училиште, работа или било каде и да одите.Овој 21 оз нерѓосувачки челик спортски шише карактеристики 2 капи, 1 лесен проток пресврт на пиење spout и 1 стандард пресврт на ззп.Уште една голема карактеристика е вклучена carabiner клип кој ви овозможува да прикачите вашата шише безбедно.Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Слика на двете страни.Боја нема да се кандидира или исчезнат со употреба.Миење на рацете се препорачува.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди