.

.

New
StonyLab 15ml (0.5 мл) 6-Pack, Килибар Стакло Dropper Шише, Браун Празно Стаклено Шише со Стакло Dropper, Внатрешниот Приклучок и Етикетата за Етерични Масла Ароматерапијата Мириси

StonyLab 15ml (0.5 мл) 6-Pack, Килибар Стакло Dropper Шише, Браун Празно Стаклено Шише со Стакло Dropper, Внатрешниот Приклучок

DEN 230.16

Тековен
Во продавницата

Обезбедуваат супериорен ултравиолетова светлина заштита; нашите Stony Lab Стакло Dropper Шише е идеален за домување ароматерапијата, етерични масла, убавина нега и мириси.На dropper шише доаѓа со внатрешно приклучок, помагајќи им подобро издавање прецизни износи на етерични масла и други течности.Вклучени labels ви помогне да го пронајдете вашиот етерични масла лесно.Приложените pipette е изградена од стакло, и светилки се гума; ребрести завртка капа зголемува триењето.Stony Lab обезбедува високо квалитетни производи и премиум услуги на клиентите; ако се примени оштетен, ве молиме контактирајте со нас веднаш, а ние ќе се реши додека задоволни.SKU : XL-815466 Description Provide супериорен ултравиолетова светлина заштита, нашите Stony Lab Жолто Кафеаво Стакло Dropper Шише е идеален за домување ароматерапијата, етерични масла, убавина нега и мириси.На dropper шише доаѓа со внатрешно приклучок, помагајќи им подобро издавање прецизни износи на етерични масла и други течности.Вклучени labels ви помогне да го пронајдете вашиот етерични масла лесно.Приложените pipette е изградена од стакло, и светилки се гума.Ребрести завртка капа зголемува триењето.Stony Lab Гаранција : Ако се примени оштетен, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе се реши додека задоволни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди