.

.

New
2011 Topps Почит Двојна Мошти Зелена #TDR-JF Jimmie Foxx Игра Користени Безбол Палка Картичка – Само 75 направен!

2011 Topps Почит Двојна Мошти Зелена TDR-JF Jimmie Foxx Игра Користени Безбол Палка Картичка – Само 75 направен!

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Има две парчиња на лилјак се користи од страна на Jimmie Foxx за време на официјалната MLB игра.Само 75 направени.Во близина на Нане да Нане состојба.Доаѓа во сосема нова заштитна врвот loader за нејзината заштита и да се прикаже. 2011 Topps Почит Двојна Мошти Зелена #TDR-JF Jimmie Foxx Игра Користени Безбол Палка Картичка.Сериски нумерирани до 75, што значи само 75 на овие картички постои!Во близина на Нане да Нане состојба.Купи повеќе објекти и заштедите на превозот.Homeruncards има илјадници Дебитант Картички, Autograph Картички, и Играта Носи Дрес и Игра се Користи Лилјак Сувенири Картички за продажба!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди