.

.

New
Culver Гордост Декорирани Матирано Двојно старомодни Гимнастик Очила, 13.5-Унца, Подарок Заградени Сет од 2 (Виножито на Љубовта)

Culver Гордост Декорирани Матирано Двојно старомодни Гимнастик Очила, 13.5-Унца, Подарок Заградени Сет од 2 (Виножито на

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Сет вклучува : (2) Две (DOF) Двојно старомодни Очила Овие очила се одржи 13.5 НИ Течност Унци исполнет до врвот.Дизајнот е на двете страни на стакло.На Culver Држава на Уметноста Џет-Directt Процес се Произведува Навистина Жив Дизајн на Стакло.Доведе Слободни Матирано Стакло, Направени во САД, машина за миење Садови Безбедно, Врвот на Решетката се Препорачува.Стакло Димензија инчи : 4.25 Висина x 3.38 Горниот Дијаметар x 3.13 Дното Дијаметар, 0.78 фунти.Сет вклучува : (2) Две 13.5-Унца (DOF) Двојно старомодни Очила.Доведе Слободни Матирано Стакло, Направени во САД, машина за миење Садови Безбедно, Врвот на Решетката се Препорачува.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди