.

.

New
MZLXDEDIAN Бел Шум Машина за Спијат со Смирувачки и Терапевтски Звук;Преносни Звук Спиење Машина за Возрасни,Звук на Машина за Бебето Спие,Вграден USB и LED Ноќ Светлина

MZLXDEDIAN Бел Шум Машина за Спијат со Смирувачки и Терапевтски Звук;Преносни Звук Спиење Машина за Возрасни,Звук на Машина

DEN 12221.52

Тековен
Во продавницата

НОВАТА ВЕРЗИЈА НА КЛАСИЧНИОТ ПРЕНОСНИ БЕЛ ШУМ МАШИНА НАДГРАДБА : вграден-во 20 видови на звук спиење,hifi квалитет на звукот,уживајте во мека звукот на заспијам да помогне да се елиминира пречките и да го подобри спиењето.5 милиметарски џек за слушалки.ДИЗАЈН,БАТЕРИЈА : факултативен тајмер;кој може да се постави за 30,60,90 минути.Спиење звук machine Classic летачката чинија форма,многу portable It е многу погодно да го носат кога ќе патуваат,диви,кампување,канцеларија за приватност.часовникот темпирана,ветер chimes,ноќта шума,птицата песна,крикет,жаба,авиони кабината,воз,да се Релаксираат,lullaby,музика кутија)2.Постојат 20 смирувачки звуци се изгради во производот(Бел шум,розова бучава,браун бучава,ѕид фан звук,фан звук,правец на звук,bonfire,оган,океанот,изворска вода звук,подводни.usb или батерија-погон,батерија,600-800 време на полнење и празнење,.надградба на преносни бел шум машина hifi квалитет на звукот 28 спиење звуци,4 режими ноќ светлина,меморија и времето,3.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди