.

.

New
Замена на батеријата за Волкот Градина R10Ac R10D R30Ac R50Ac

Замена на батеријата за Волкот Градина R10Ac R10D R30Ac R50Ac

DEN 5363.52

Тековен
Во продавницата

Висок Квалитет - Нашите батерии се направени за да се точните спецификации исто како оригиналот на батеријата.Секој батеријата е со строгите спецификации откривање и се користи за тестирање, апсолутно се обезбеди безбедно и трајно користење на батеријата.Overcharge, со текот на испуштање, во текот на напон и краток спој заштита за подобри животниот век на батеријата.Батеријата Спецификации - Капацитет : 10200m Ah, ПОТ : 257.04 Пот, Тип : Li-ion, Напон : 25.2 V - Нова целосно декодираната чип работи само како оригиналот.Димензии : 150.10 x 64.05 x 92.90 mm Weight : 1300g / 45.86 оз.Сите батерии се Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, и CE. 12-месечна Гаранција и 14-дневниот Гаранција за Парите Назад.Ние сме професионални батеријата снабдувач, носејќи ништо име БАТЕРИИ.Ние поддршка глобална дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за сад и Канада . - Ro HS одобрен за токсични слободни.- CE и ISO9001 Сертификат за обезбедување на квалитетот.Совети Пред да се Purchase Please потврди компатибилен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме испратете e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде професионален предлози.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди