.

.

New
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Убавина Шампон за Коса Стил, Полулегнал Хидраулични Стол Берберот Столици Убавина Спа Шампон Косата Стол Тетоважа Сто?

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Убавина Шампон за Коса Стил, Полулегнал Хидраулични Стол Берберот Столици

DEN 2068.80

Тековен
Во продавницата

Меки, удобни и мека, стабилна и товарот, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Педалите се направи на сите нерѓосувачки челик, силни и издржливи. 360°ротирачкото, експлозија-доказ пневматски род, шасијата е потежок и посилно, со силна издржливост. 【Стилски Берберот Стол】 : Дизајниран со едноставни линии и луксузен изглед, нашиот модерен стил стол дефинитивно ќе привлечат големи групи на клиенти за вашиот бербер.Тоа е исто така погоден за салон за убавина, спа, тетоважа продавница и така натаму. 【Исток да се Соберат】 : Нашиот стил стол е лесно да се соберат, и сите потребни додатоци се вклучени.Можете лесно да се соберат во кратко време според детални инструкции.Овој бербер чаир ќе биде совршен избор за секој стил на салон за убавина, берберот и тетоважа продавница.Направени на комерцијални одделение ПВЦ кожа, со дебел висока густина пена соочи се обезбедува пријатна место за вашиот клиент да се релаксираат.И ПВЦ кожа е лесно да се исчисти и да се задржи траен убавина.Исто така, се карактеризира со стилски потпирачи за раце, стабилна круг база, хидраулична пумпа, и chrome подложка за нозе кои ги обезбеди неверојатна удобност.Овој прекрасен берберот чаир ќе ги исполни сите ваши салон потреби!Спецификација Име : Берберот Стол Материјал : СТП кожа Големина : 90x48x54cm функција На површината на фризерски столот е направен од високо-квалитет СТП кожа, која има деликатна текстура и е издржлив; Целосно опкружен од еколошки материјал структура, силна, стабилна и издржливи; Фризерски стол може да се крева и спушта, експлозија-доказ пневматски род, 360 степен ротација, electroplating база, силна носивоста, не е лесно да се деформира; педалот е направен на сите нерѓосувачки челик, силни и издржливи; апликацијата Столици кои се користат во фризерски продавници, салони за коса, медицински фризерски и на други места; Пакување Информации : 1 X Берберот Чаир (со исклучок на други производи) Ние имаме силна услуги на клиентите тим и секогаш е посветена на обезбедување на нашите клиенти со подобри производи и услуги.Ако наидат на проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди