.

.

New
6pcs Помине Уметност Убавина Цртање Сликарство Сетови 6 Дизајни УВ Гел лак Алатки Помине Четка Колекции Лагер Салон Маникир Пен

6pcs Помине Уметност Убавина Цртање Сликарство Сетови 6 Дизајни УВ Гел лак Алатки Помине Четка Колекции Лагер Салон Маникир

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : Сина Дрвени+Најлон.Боја : Сина.Димензии : Должина Околу 18cm.Предмети : Помине Уметност Четка Во Собата.Пакување : 6pcs Помине Четка Сетови.Функција : Одговара за сите видови гел за нокти сликарство, цртање.четка пенкало за УВ гел, се помине уметност дизајн, доградба на акрилни нокти лажни совети.Изградба на вашиот УВ гел или акрил нокти лажни совети Идеален за цртање линии, фини детали, одговараат на намената за професионална употреба или домашна употреба.Pls користите четка за чистење за чистење на ноктите четка по употребата, тоа ќе се потрајни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди