.

.

New
Hoffmaster 01 Quickset Вечера Салфетка, Монета Врежана, 2-Ply, 1/8 Пати, 17 Должина x 17 Ширина, Мека Мудрец (Случај на 800)

Hoffmaster 01 Quickset Вечера Салфетка, Монета Врежана, 2-Ply, 1/8 Пати, 17 Должина x 17 Ширина, Мека Мудрец (Случај

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Quickset монета врежана вечера салфетка.Hoffmaster Quickset монета врежана вечера салфетка.Имајте прибор за чистење и организирани во единствен фронт "џеб". 2 Ply, 1/8 Пати.Мерки 17-инчен должина од 17-инчен ширина.Мека Мудрец боја.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди