.

.

New
МОБ Четка Ѕид Плоча, 12 Пакет, Кабел Помине Преку Вметнување, Една Банда, Decora Стил, за во-Ѕидот Инсталација на Кабли и Жици, HDTV, HDMI, Coax, Говорникот Жица, Системите за Дом?

МОБ Четка Ѕид Плоча, 12 Пакет, Кабел Помине Преку Вметнување, Една Банда, Decora Стил, за во-Ѕидот Инсталација на Кабли

DEN 719.76

Тековен
Во продавницата

ЕДНА ЧЕТКА ЅИД ПЛОЧА (12 ПАРЧИЊА) - со цел да се вклопи во една банда ѕид кутии, како AC штекер или светло прекинувач, овој ѕид плоча овозможува да се работи на повеќе кабли чисто и уредно низ ѕид.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА – Едноставно се хранат во ѕид кабли низ ѕид плоча отворање обрабени со услужни влакната за да ги заштитите вашите кабли—и да ги користи вклучени завртки за да се обезбеди ѕид плоча на своето место.ИДЕАЛЕН ЗА HDTV И ДОМАШЕН ТЕАТАР ИНСТАЛАЦИИ - работи одлично со HDMI кабли, coax кабли, стандардни AV аудио видео кабли, говорникот жици, мрежни кабли и повеќе.БЕЛА DECORA СТИЛ – Вклопува беспрекорно во секое décor и е погодна за комерцијални и станбени инсталација.U.С.-Врз ОСНОВА на ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА – Поткрепени со ограничен-живот замена за залог и слободни САД-врз основа на техничка помош, кој е достапен од понеделник до петок, 7-8 PM, Централна Време да им помогнат со какви било прашања или проблеми.HDMI Кабел.Коаксијален Кабел.РКА Кабел.Говорникот Жица.Мрежен Кабел.и многу повеќе!.Инсталира во минути.Достапни во Pack 1, 3 Парчиња, и 12 Пакети.Бела decora стил.Одговара на една банда ѕид кутии. 12 Пакет - Одржите вашиот систем за домашна забава уредни, чисти и организиран опш-брендирани Четка Wallplate.Овој елегантен, бела wallplate е дизајниран да се вклопуваат еден банда ѕид кутии и е совршен за чување на вашата забава кабли скриени.Тоа мешавини и во секој дом или канцеларија поставување и е лесно да се чисти.Оваа wallplate карактеристики вертикален отвор кој ви овозможува да се работи на повеќе кабли уредно низ ѕид, давајќи им непречен пристап до сите на вашите забава опрема, како што се вашиот HDTV, Blu-ray плеер, DVD плеер, конзола за игри, кабелски или сателитски приемник и било кој друг систем за домашно кино уред.На wallplate отворање на е наредени со услужни влакната за да се задржи вашиот разни забавни кабли од станат оштетени.Флексибилност е пред и центар со овој wallplate, како тоа работи со било кој тип на кабел, како што се HDMI кабли, coax кабли, стандарден аудио и видео кабли, говорникот жица и повеќе.Инсталацијата е лесно!Едноставно се хранат вашиот во ѕид кабли низ wallplate отворање и потоа користете вклучени завртки за да се обезбеди wallplate на своето место.HDTV и домашно кино инсталации никогаш не било полесно опш-брендирани Четка Wallplate.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди