.

.

New
бриз Powerstrips Куки Мали Овална/Сива Отстранлив самолепливи Ѕид Кука за Стакло, Плочки, Дрво, Пластика и Други Површини - Водоотпорен - Силна Одржи на 1 кг

бриз Powerstrips Куки Мали Овална/Сива Отстранлив самолепливи Ѕид Кука за Стакло, Плочки, Дрво, Пластика и Други Површини

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

бриз Powerstrips Куки Мали ОВАЛНА/СИВА : идеален за мазни површини - со иновативни монтажа решение, објекти како што се слики, украси, бања или кујнски прибор може да биде безбедно обесени на ѕидот.Безбедна пластични куки за бесење предмети : само-лепило куки овозможи објекти да бидат обесени на ѕидот без било ковале или дупчење и сигурно држи до 1 кг.Максимална лепило сила : едноставно да се применуваат со бриз Powerstrips - овие може да се отстрани повторно без да остават било остатоци и кука може да се користи со Powerstrips МАЛИ.Примена : чистење на избрани површина - стап на двострано лепило Powerstrip на позиција - закачите кука - светло објекти може да биде веднаш и безбедно да се спушти слушалката.Обемот на испорака : 1 бриз Powerstrips Кука Мали ОВАЛНА/СИВА, вклучувајќи 3 лепило куки со 4 бриз Powerstrips МАЛИ селотејп - Боја : Сива - Материјал : пластика.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди