.

.

New
WERHA Куче Загатка Бавно Фидер Играчка,Кутре Лекување на Диспензерот Бавно Фидер Сад Куче Играчка,Куче Мозокот Игри Фидер со Не се Лизга, Подобрување на IQ Загатка Сад

WERHA Куче Загатка Бавно Фидер Играчка,Кутре Лекување на Диспензерот Бавно Фидер Сад Куче Играчка,Куче Мозокот Игри Фидер

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мулти Функција : Мулти-цел, им овозможува на вашето куче да се игра и се јаде во исто време, може да биде играчка, исто така, може да биде сад.Висок Квалитет : Ова домашно милениче IQ интерактивни фидер направени од високо квалитетна ABS материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Домашно милениче IQ Обука Играчка : Оваа интерактивна куче загатка играчка да ги ставите храната, зголемување на забава на куче игра, развивање на куче интелигенција обука.Место на кучето играчки на подот и да ги поттикне на вашето домашно милениче да се бараат третира.Домашно милениче IQ Обука Играчка : Оваа интерактивна куче загатка играчка да ги ставите храната, зголемување на забава на куче игра, развивање на куче интелигенција обука.Тоа може да се задржи кученца зафатен и да се намали деструктивно однесување.Анти Лизга : Со не се лизга подлога на дното им овозможува на вашето куче да се игра безбедно, ќе ја зајакне вашата врска со вашето домашно милениче.Три бои и се даде повеќе избори, за да се задоволат различните потреби.Три бои и се даде повеќе избори, за да се задоволат различните потреби.Опис : Предмет Тип : Пет Бавно Feeder Material : ABSColor : Сина,Розова,Grey Feature : Durable Item Тежина : 549 g Target Публика : Кучиња.Тоа е забавно и забавна куче за збогатување на играчка.Бавно Фидер : Кучиња полека уживајте во храната,додека избегнување на куче прејадување предизвикани од страна на гасови,така што кучињата се здрави и забава.Тоа може да се задржи кученца зафатен и да се намали деструктивно однесување.Бавно Фидер : Кучиња полека уживајте во храната,додека избегнување на куче прејадување предизвикани од страна на гасови,така што кучињата се здрави и забава.Домашно милениче IQ Обука Играчка : Оваа интерактивна куче загатка играчка да ги ставите храната, зголемување на забава на куче игра, развивање на куче интелигенција обука.Тоа може да се задржи кученца зафатен и да се намали деструктивно однесување.Производ description Colour : Gray Features : Мулти Функција : Мулти-цел, им овозможува на вашето куче да се игра и се јаде во исто време, може да биде играчка, исто така, може да биде сад.Три бои и се даде повеќе избори, за да се задоволат различните потреби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди