.

.

New
SDFA Удар Игла Везови Колекции за Почетник,Моделот Занает Печат Везови Теми Игли Магија Везови Пенкало Удар Игла Сет за Подарок (Боја : Alpacas А)

SDFA Удар Игла Везови Колекции за Почетник,Моделот Занает Печат Везови Теми Игли Магија Везови Пенкало Удар Игла Сет за

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[Целосно Equippde] : 1* платно,1* акрилна предиво пак,1* удар игла,1* прилагодливи везови рамка.Сè што треба да заврши на везови комплет е обезбеден. [Безбедно И Издржливи] : Ова удар игла везови комплет, со строга контрола на квалитетот.Одбраната акрилик предиво се користи, е мека и кожа-пријателски без боја исчезнува.Печатени платно е јасно, тешки и трајни доволно за долго време користење.Овој удар игла latch кука занает е широко се користи. [Најубаво Украсени] : Удар Игла за Полнење не може да биде исклучителна разубавувањето, но, исто така, се направени во перница, чанта, итн.Само користење вашата имагинација и да се сврти на креативните DIY подарок за пријатели. [По-Продажбата на Услугата] : Да се осигура дека вие уживате во пријатни DIY искуство, ние обезбеди навремена по-продажба на услуги.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со мене во секое време.Вашето барање ќе биде потврден во рок од 24 часа.Удар игла везови колекции е дизајниран со претходно печатени модел,што го прави лесно да се работи за DIY почетници.Направете го тоа сами, тоаu2019s дефинитивно смисла на остварување.Подарок за родителите.Може да биде украсена насекаде:Десктоп Декорација : Можете да го користите како десктоп оркестарот, или само го тоа како фото реквизити.Ѕидот Декорација : Е многу добра декорација, можете да се закачи на ѕид на дневната соба или во спалната соба, го направи дома додадете топлина.Торба декорација:Може да се пораби на површината на кесата.Значајно Искуство : тоа Можете да го направите со вашата фамилија и пријатели, а тоа ќе биде значаен event Specifications : Везови обрачот големина : прибл 7.9 инчи x 7.9 инчи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди