.

.

New
Analog Devices Inc. Lt8390Efe Демо Одбор 9V = Вин = (DC2431A)

Analog Devices Inc. Lt8390Efe Демо Одбор 9V = Вин = (DC2431A)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

LT8390 серија DC/DC, Чекор Нагоре или Надолу 1, Не-Изолирани Излези Евалуација Board Product Спецификација : Категорија : - Развој Одбори, Колекции, Програмери, Евалуација Одбори - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPSMfr : - Analog Devices Inc.Пакет : - Box Part Статус : - Active Main Цел : - DC/DC, Чекор Нагоре или Down Outputs и Видот : - 1, Не-Isolated Power - Излез : - 300 WVoltage - Излез : - 12 VCurrent - Излез : - 25 AVoltage - Текст : - 9 V 36 VRegulator топологија која како рбет : - Buck-Boost Frequency - Префрлување : - 150k Hz Board Тип : - Целосно Populated Supplied Содржина : - Одбор(s)Користи за IC / Дел : - LT8390 Base Производ Број : - DC24311 : - $165.52000 Влага Чувствителност Ниво (MSL) : 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8504.40.9580.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди