.

.

New
ППЦ EVO1-5-U/U EVO15UU-Б Моќ КАБЕЛ Сигнал Бустер Засилувач со Напојување | Најдобра и Стабилна Сигнал за ТВ Кутија и Модем Рутер

ППЦ EVO1-5-U/U EVO15UU-Б Моќ КАБЕЛ Сигнал Бустер Засилувач со Напојување | Најдобра и Стабилна Сигнал за ТВ Кутија и Модем

DEN 887.04

Тековен
Во продавницата

СТАБИЛЕН ИНТЕРНЕТ И КАБЕЛСКА КУТИЈА СИГНАЛ - Нема повеќе проблеми со сигналот сила.НИКОГАШ не толку ЛЕСНО - Само приклучете го вашиот пад на вашиот засилувач за одличен сигнал.Се допаѓа ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД - ако не сакате вашиот ППЦ КАБЕЛ СИГНАЛ БУСТЕР ЗАСИЛУВАЧ ние ќе ви вратат во рок од 30 дена.Цел сега пред тие да се продаваат надвор!.ФЛЕКСИБИЛНОСТ - Еден напојување за сите модели.СИГУРНОСТ - Одлична отпорност на корозија.ППЦ EVO1-5-U/U EVO15 UU-Б МОЌ КАБЕЛ СИГНАЛ БУСТЕР СО НАПОЈУВАЊЕ Засилувач Овој засилувач бустер подобрување на интегритетот на drop.By комбинирање на целата капка инсталација во еден компактен домување, на Влез Серија не само намалувања инсталација време на половина и тоа драстично се намалува бројот на потенцијални неуспех поени.Влез Серија вклучува комплетно пасивен Глас Модем/e MTA порта за клиенти кои нудат спас говорна услуга.Критична сигнали за комуникација полагање до и од гласот модем никогаш не се загрозени со тоа да помине низ активни компоненти (e.г.релеи), како оние кои се наоѓаат во типичен заобиколат засилувачи.Колото дизајни одржување на ANSI/SCTE препорачува RF перформанси на ТЕКСТ и Глас Модем/e MTA пристаништа дури и кога моќта е изгубена или постои IC неуспех.Конструиран со дополнителни никел electrode гас цевка пренапонска заштита на ВЛЕЗОТ на пристаништето на Влез Серија можат да го издржат извира што ќе предизвика други засилувачи да пропадне.Се вратите на тежината saver Сите пасивот модем порта Двојна боја LED индикатор со следење на УЛ наведени поврзување точка Гас цевка пренапонска заштита на ВЛЕЗ порта Еден напојување за сите модели Одлична отпорност на корозија Никел позлатен C360 месинг F-пристаништа Патентиран enhanced конусна одземање механизми Ro HS согласност.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди