.

.

New
5 lb. Kraft На Хартија/Metallized Gusseted Торба (Кафе Пакување, Чај Пакување)

5 lb. Kraft На Хартија/Metallized Gusseted Торба (Кафе Пакување, Чај Пакување)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Објектот Димензии : 6.875" W x 4.75" G x 19.25" Х. Metallized Материјал. 5.4 мили. 600 компјутери./кс.Овие средни бариера топлина запечатува metallized кеси се идеален избор за производи кои бараат продолжена заштита од кислород, влага и УВ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди