.

.

New
Westinghouse 0472100, 25W T4, GY7.9/8.0 База Јасно 1500Hr 120V Халоген Сијалица, 36-Пакет

Westinghouse 0472100, 25W T4, GY7.9/8.0 База Јасно 1500Hr 120V Халоген Сијалица, 36-Пакет

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

JC халоген светилки произведуваат светла, бела светлина, што ги прави идеални за употреба во задачата или акцент осветлување.Овие халоген светилки се компактна големина и нудат долг живот во споредба со блескаво светилки.Да ви помогне да ја пронајдете вистинската сијалица за правото апликацијата, видете на Westinghouse е целосна понуда на JC светилки достапен во wattages кои се движат од 5 до 100 и имаат или G4 или GY6.35 основи.JC тип халоген светилки со низок напон pin на база на светилки кои можат да се користат во дух пакостник светла, под кабинет светла, биро светилки, приказ осветлување, акцент и пејсажи осветлување.Овие светилки не треба да се допре со голи раце.Масло од кожата може да се создаде жаришта на стакло кои го намалуваат животот на бул.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди