.

.

New
Фан, Ѕид Фан Дома Ѕид-Монтирани Фан, Ултразвучно Atomization 1.8 L Резервоар за Вода 2200-300ml/h Далечински Управувач Фан, Погодна за Освежување Канцеларија Ресторан Дома

Фан, Ѕид Фан Дома Ѕид-Монтирани Фан, Ултразвучно Atomization 1.8 L Резервоар за Вода 2200-300ml/h Далечински Управувач

DEN 422.40

Тековен
Во продавницата

[Предности] : 20 купишта на високо-брзински комерцијални мотори 7 метри зголемените далеку инфрацрвен далечински управувач третата генерација спреј за ладење. [Голем капацитет] : 1.8-литарски со голем капацитет на резервоарот за вода со ледените непрекинато магнет резервоарот за вода на вратата, хуманизирано вода складирање дизајн, континуирано 6-7 часа на работа atomization без прекин. [Времетраење] : 0.5-7.5 часа мерењето исклучување, прецизна контрола време е под ваша контрола. [Нема мртов агол] : Мулти-агол, широк спектар тресење на главата, широк агол снабдување воздух, кул, не мртов агол, лево и десно од 90 степени, тресење на главата, нагоре и надолу, 45 степени теренот. [Три типа] : Три видови на ветрот, трето одделение воздушниот волумен, нормално правец, природен ветер, спиење правец.Напон : 220 V Фрекфенција : 50 Hz Боја : Црна Atomization износ : 2200-300м/h Номинална моќност : 80 W Работата : далечински управувач Нето тежина : 9.8 КГ Бруто тежина : 11.8 KG резервоарот за Вода : 1.8 L Консумираат 0.08 k Wh per hour за неколку дена, без да се грижиш за електрична енергија записи Три видови на ветрот Ултразвучно atomization систем Удар од многу деликатна магла, кул и не влажни ќе не мокра облека.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди