.

.

New
Мојот Избор Работи Женска Дами Пати Во Текот Половината Циганска Разгореа Обичен Целосна Долго Партија Носат Макси Здолниште

Мојот Избор Работи Женска Дами Пати Во Текот Половината Циганска Разгореа Обичен Целосна Долго Партија Носат Макси Здолниште

DEN 251.76

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Viscose.Достапни Бои : ве Молиме Погледнете Го Погоре Паѓачкото мени За Бои Достапни Големини : Мал, Среден, Среден-Голем, Голем-X Големи, 2 X Големи.Тема : Партија Носат Стил : Пати Во Текот Циганска Разгореа Здолниште.Женска Обичен Пати Во Текот Циганска Разгореа Партија Макси Здолниште.Бојата може Малку да се Разликуваат од Сликите.Модел : Обична Околу Должина : Макси.Предмети Детали Ставка Нова Состојба со Ознаки Женска Pleated Пати во Текот Висок Појас Долго Цигански Џерси Секојдневен Едноставен Макси Здолниште Совршен За Партиски Носат, Повик Носат Тема : Партија Носат Стил : Пати во Текот Циганска Разгореа Здолниште Достапни Бои : ве Молиме Погледнете Го Погоре Паѓачкото мени За Бои Достапни Големини : Мал, Среден, Среден-Голем, Голем-X Големи, 2 X Големи Шема : Обична Околу Должина : Макси Материјал : 95% Viscose, 5% Elastane Облека Нега : Машина Мие Мие Темна Боја во Одделно Боја Може Малку да се Разликуваат Од Сликата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди