.

.

New
Круг Мелничката Insert, Впишан Круг 0.4720, Гребло -5?? Радијална, 10?? Axial, Пакување од 10

Круг Мелничката Insert, Впишан Круг 0.4720, Гребло -5?? Радијална, 10?? Axial, Пакување од 10

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Предмет : Мелничката Insert (Внеси).Вметнете Облик : Тркалезна.Внесете Стил : RDET.Вметнете Големина : 1204 M0 E.Чип-Прекинувач : M0 EN-G. Спецификација : Предмет : Мелничката Insert Insert Облик : Round Insert Стил : RDETInsert Големина : 1204 M0 EChip-Прекинувач : M0 EN-GGrade : ACM300 Insert Апликација : Roughing Workpiece Компатибилност : Нерѓосувачки (М),Супер Легура (S)Доведе Агол : 0 Degrees Inscribed Круг : 0.180"Insert Дебелина : 0.190"Носот Радиус : 0.236"ANSI Број : RDET1204 M0 EN-G-ACM300 Insert Материјал : Carbide Coating : PVDCutting на Ветер : Neutral Rake : Negative For Употреба Со : Мелничката Cutters No.на Рабовите : 0 Mounting Стил : Завртка-On Steel (P) Компатибилност : Yes Stainless (M) Компатибилност : Yes Cast Железо (К) Компатибилност : No Non Обоени (N) Компатибилност : No Super Легура (А) Компатибилност : Yes Hardened (H) Компатибилност : Не".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди