.

.

New
Reskit RS72-0156 - 1/72 OFAB-100-120 Бомба (8 парчиња) Su-7, Су-17, Су-24, Су-25, Су-27, Су-30, Су-34, Миг-21, Миг-27, Yak-38, Jak-130 Скала Смола Детали за полнење

Reskit RS72-0156 - 1/72 OFAB-100-120 Бомба (8 парчиња) Su-7, Су-17, Су-24, Су-25, Су-27, Су-30, Су-34, Миг-21, Миг-27,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1/72. Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.OFAB-100-120 бомба (8 парчиња) (Смола Надградба сет) Производителот : Res Kit (Украина) Сериски број : RS72-0156 Скала : 1/72 Тип : Надградба сет за воздухопловство Материјал : Смола Комплет опис : Unpainted, Unassembled, Сетот не содржи бои и лепак Состојба : Нови во Кутија Rekomended комплет : Трубач, Модел Svit, Звезда, Едуард, Звезда, Bilek, Italery, Amodel.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди