.

.

New
прана машка Јакна Редмонд

прана машка Јакна Редмонд

DEN 3576.00

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Најлон.Увезени. 100 гм синтетички изолирани јакна.Разновидниот мрежа quilting.Издржливи водоотпорен слој на пудра.На прана Редмонд Јакна ќе ви ги топли и суви благодарение на 100 грам синтетичка изолација и отпорен на вода DWR заврши.Рака потоплите џебови може да се архивиран затворен во однос на времето и ентериер градите zip џеб со медиумите порта ќе се задржи вашата електроника да се исуши.Двете худ и полите прилагодливи функција cinch системи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди