.

.

New
LKXHarleya Аквариум Риба Резервоарот Дигитален Термометар Аквариум Риба Резервоарот Термометар

LKXHarleya Аквариум Риба Резервоарот Дигитален Термометар Аквариум Риба Резервоарот Термометар

DEN 1610.40

Тековен
Во продавницата

Бренд нови со висок квалитет.Се држи на надворешната површина на риба резервоарот.Димензија : 13 цм должина, 1.8 cm на ширина.Мерен опсег : целзиусови степени degree18-34°C, Целзиусови степен 64-93°F. термометар ја менува бојата според околината, температурата.Ако надворешната температура е 27°C, тогаш позадина на обем се одбележи 27°C ќе се претвори шарени и други скала знаци остане црна.Опис : Brand new со висок квалитет.Се држи на надворешната површина на риба резервоарот.Термометар ја менува бојата според околината, температурата.Ако надворешната температура е 27°C, тогаш позадина на обем се одбележи 27°C ќе се претвори шарени и други скала знаци остане црна.Спецификации : Димензии : 13 цм должина, 1.8 cm на ширина.Мерен опсег : целзиусови степени degree18-34°C, Целзиусови степен 64-93°F.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди