.

.

New
Нова Рамнотежа на Жените FuelCell Shift Tr V1 Крстот Тренер

Нова Рамнотежа на Жените FuelCell Shift Tr V1 Крстот Тренер

DEN 2041.68

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Fuel Cell пена испорачува propulsive се чувствуваат да помогне да се вози напред.Fit Weave Лајт.Горниот карактеристики не-шие изградба за елегантни се вклопуваат и се чувствуваат.Mesh горниот дел за breathability.Целосна гумени outsole.Наменета за висок интензитет и агилност обука, на Нова Рамнотежа Fuel Cell Shift TR карактеристики на еластичен Fuel Cell midsole за одговорно и удобно возење што ви помага да вози напред.Овие state-of-the-art жените обука чевли, исто така, карактеристика иновативен Fit Weave Лајт горниот дел за дише и лесни чувствуваат дека обезбедува поддршка, заклучен во вклопуваат.Без да се шие изградба дава елегантен изглед за додаде стил.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди