.

.

New
EuisdanAA Jbwav Прилагодлив Клуч Менувањето на Spanner со 10 Мерење на Обем(Llave inglesa ajustable Jbwav един escala де medición де 10

EuisdanAA Jbwav Прилагодлив Клуч Менувањето на Spanner со 10 Мерење на Обем(Llave inglesa ajustable Jbwav един escala де

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Име на производ : прилагодлив Spanner.Должина : 250mm/ 10" макс отворање : 30мм/ 1.18".Материјал : метал.Тежина : 414 G, боја : црна(Peso : 414 G, боја : негро.Пакет Содржина : 1 x прилагодливи Spanner(Contenido del paquete : 1 x llave ajustable.Euisdan AA Jbwav Прилагодлив Клуч Менувањето на Spanner со 10" Мерење Scale New подобрена 10" прилагодливи Spanner може да се прилагоди за да одговара на millimeter орев или гром во дел од времето што е потребно да се прилагоди на старомодните прилагодливи Spanner.Висок квалитет, екстра јаки кован челик и црна заврши шахти, сребро глави мерење скала печатени под вилиците на Shifter за поставување на точната големина на вилицата отворање на преминот Spanner дека е способен да вклучите millimeter ореви и завртки од 2mm до 30мм, во 1mm постепено точно.Опис на Spanish Llave inglesa ajustable Jbwav един escala де medición де 10"Nombre del producto : llave ajustable Longitud : 250 mm / 10" Apertura máxima : 30 mm / 1,18"Материјал : metal Peso : 414 G, боја : negro Contenido del paquete : 1 x llave ajustable.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди