.

.

New
JFF Парцела Капка Кутија Имаат Лозинка за Заклучување, Отворено Водоотпорен Челик Изразат Пакет Испорака Кутија, Домашни Комерцијални Канцеларија Обезбеди Собирањ

JFF Парцела Капка Кутија Имаат Лозинка за Заклучување, Отворено Водоотпорен Челик Изразат Пакет Испорака Кутија, Домашни

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[ЛОЗИНКА за ЗАКЛУЧУВАЊЕ БЕЗБЕДНОСТ на ПАКЕТ КАПКА КУТИЈА] : сигурносната шифра за заклучување е повеќе лесен за употреба, тројно шифрирање, за да се избегне губење на изразат испорака. [АНТИ-КРАЖБА поштенско САНДАЧЕ сандак] : испорака пристаништето на оваа слободна стои Пакет Капка Кутија има анти-кражба дизајн.Откако на вашиот пакет се става во цевка, тоа само може да се преземат од страна на отворање на вратата. [МАТЕРИЈАЛОТ Е ИЗДРЖЛИВ И ' РЃА-ДОКАЗ : ] Безбедна Водоотпорен Пакет Испорака Кутија е изградена со професионална тешки-должност челик структура, која може да се спротивстави на штета, времето и корозија, и може да обезбеди долготрајна сила и години на употреба. [БРЗ И ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА] : На отворено пред врата/тремот пошта е опремен со проширување завртки, кои можат да бидат цврсто фиксирани на терен за да се осигурате дека вашиот испорака поле нема да бидат украдени; тоа може да се комбинираат со семејства, компании, училишта, и хотели. [ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ПАРЦЕЛА СКЛАДИРАЊЕ КАБИНЕТ] : големината на пратката испорака кутија е 41*22*75см, и големината на испорака влезот е 37*18*16cm; тоа може да се сместат mail и мали и средни пакети; дното е опремен со анти-судир сунѓер за да се избегне оштетување на пакетот.Независната lockable метал испорака слот поштенско сандаче користи кодот за заклучување, што е повеќе погоден од клучните складирање кутија.Тоа може да се сместат голем коверти и парцела кутии, и е многу погодна како испорака складирање кутија за домашна канцеларија комерцијални тремот/пред врата.ДЕТАЛИ : · Робусни поцинкуван челик обезбедува висока издржливост, времето отпор и отпорност на корозија на пратката испорака кутија;· посебни rainproof дизајн држи предмети сува и штити пакети во поштенското сандаче од прашина, дожд и снег;· На отворено поле доаѓа со СЕТ НА КОПЧИЊАТА · Еднаш вашиот пакет се става во цевка; тоа само може да се преземат од страна на отворање на вратата;· дното на пошта е опремен со дебел памук подлога за да се апсорбира шок и пад;· За Комерцијални Руралните Дом, Канцеларија или Деловна Употреба.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјал : поцинкуван steel Size : 41*22*75 CMDelivery увоз големина : 37*18*16cm Weight : 9.4 kg Steel плоча дебелина : 0.7 mm Capacity : облека, мали и средни парцели, чевли boxes Package содржина : 1 x парцела кутија испорака; 2 keys Please се сеќавам да се земе од пакетот и пошта во време за да се олесни следниот пакет испорака.

Останатите карактеристики

Material:
galvanized steel
Size:
41*22*75CM
Delivery import size:
37*18*16cm
Weight:
9.4kg
Steel plate thickness:
0.7mm
Capacity:
clothes, small and medium parcels, shoe boxes
Package content:
1 x parcel delivery box; 2 keys
Please remember to take out the package and mail in time to facilitate the next package delivery :
Обновено

Слични понуди