.

.

New
Свети дури и Univer.se Ранец 3 Парче Сет Училиште Торба Bookbag со Ручек Кутија И Молив Случај Сет за Момчиња Девојчиња Една големина

Свети дури и Univer.se Ранец 3 Парче Сет Училиште Торба Bookbag со Ручек Кутија И Молив Случај Сет за Момчиња Девојчиња

DEN 1296.00

Тековен
Во продавницата

Високо квалитетен материјал : се направени од издржлив Оксфорд ткаенина, опремени со прилагодливи пена перница рака, која може да се ублажат притисок врз рамената на децата, и да додадете перници на задната страна за да се зголеми комфорот.Флексибилност : овој детски ранец е опремен со главната преграда и две мрежа странични џебови.Голем капацитет простор за складирање може да се користи за извршување на книги, тетратки, папки, лабава лист папки и други училишни материјали.Уникатен дизајн : прекрасна и кул ранец.Совршен за вашето дете!Тоа е исто така многу погодни за ден Кампување Ранец, ден туристички ранец, туристички ранец или детски ранец.Practicability : страничниот џеб е направена од мрежа, што е повеќе трајни производи за пуштање вода во шолја, чадори и други предмети.Применливи сценарио : Тоа може да се приспособат на лаптоп компјутери, падовите, деца, книги, облека, молив кутии и боички.Тоа е многу погоден за кампусот стил, како што се случува да се Дизниленд, летен камп, спортски активности, туризам, пикник и др.Whimsical детали и издржливи материјали се направи овој совршен пакет за on-the-go!Лесно да ги чува сите материјали вашиот preschooler можеби ќе треба за напорен ден на "работа" и се игра, и на решетката страна џеб се прилагодува за да се вклопи сок кутија, sippy чаша или шише за вода.Пред торбичка е идеален за закуски и вклучува дополнителни џебови за моливи и други туристички потреби.Удобен поместена ремени одат лесно на малку рамената!Комплетен сет со координирање на Ручек Торба, Слама Шише, Безбедност Подигнат Ранец и Возен Багаж.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди