.

.

New
Структурните Цевка Фитинзи, Брзи Спојки ' Рѓа Отпор Добра Отпорност на Корозија Не е Лесно да се Оштетат за Рударската Индустрија

Структурните Цевка Фитинзи, Брзи Спојки ' Рѓа Отпор Добра Отпорност на Корозија Не е Лесно да се Оштетат за Рударската

DEN 426.96

Тековен
Во продавницата

【Мали во Големина и Лесно да се Носат】На цевководни фитинзи има голема флексибилност, и на теми на овие брзи спојки се заеднички за општи цевководи.Мал во големина, лесно да се носат, може да се носи околу, едноставни за ракување, лесен за употреба, и лесно може да го замени и да ја инсталирате. 【Услуги на клиентите】имаме професионална услуга за клиентите персонал, можете да не контактирате доколку имате какви било прашања или предлози, и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. 【Широк Користи】цевка фитинзи се погодни за петрохемиската индустрија, рударска индустрија, хартија индустрија, снабдување со вода и канализација индустрија, заштита на животната средина индустрија и металуршки производство. 【Добра Отпорност на Корозија&Силна Кислород Отпор& 'Рѓа Отпор】Овие брзи спојки имаат одлични перформанси, добра отпорност на корозија, силна кислород корозија и' рѓа отпор. 【Висок Квалитет на Материјалите&Не е Лесно да се Оштетат】На брзи спојки се направени од високо квалитетни материјали, овие брзи спојки се силни, трајни, не е лесно да се оштети, и имаат долг животен век.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди