.

.

New
moily Деца Девојки Основните Chiffon Pleated Балет Танц Заврши Мини Здолништа Повлекување На Леотар Активни Фустан

moily Деца Девојки Основните Chiffon Pleated Балет Танц Заврши Мини Здолништа Повлекување На Леотар Активни Фустан

DEN 130.80

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Здолниште е изработен од полиестер и chiffon материјал, рака мие.Големина на Табела значи возраст се движи за девојчиња, но тие се за општи насоки само. 1 chiffon слој здолниште, повлекување на затворање, со приложена еластичен појас, убаво пораби и заврши.Лесни chiffon ткаенина, меки и удобни за носење, одговара со сите видови на leotards, танц-носат совршено.Совршен за балет или танц класа, перформанси костим, или за балерина се облекуваат-up.Сет Вклучуваат : 1 Pc Здолниште Состојба : Нова со ознака Материјал : Polyeater, Chiffon Боја : Multicolor(како што сликите покажуваат) Фустан Должина : Над Коленото Ознака Не.-|-Се препорачува за Деца Големина-|Половината-|-Здолниште Должина -S|3-4|-18.0-23.0"/46-58cm-|11.0"/28cm- -М|4-5|-19.0-24.5"/48-62cm-|12.0"/30cm- -L|5-6|-20.0-26.0"/50-66cm-|12.0"/32cm- -XL-|7-8|-20.5-27.5"/52-70cm-|13.5"/34cm-.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди