.

.

New
LaserGram 32oz Двоен Ѕид Флип Врвот Шише за Вода со Слама, Maple Leaf, Персоналните Гравирање Вклучени

LaserGram 32oz Двоен Ѕид Флип Врвот Шише за Вода со Слама, Maple Leaf, Персоналните Гравирање Вклучени

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Дали сте во потрага за дневен тренинг партнер?Ова шише за вода ќе го направите на работа, без разлика дали сте во теретана или на патека!.Персоналните само начинот на кој што сакате!Секое шише за вода е ласерски гравирани со сликата што можете да ги видите во фото заедно со вашето име или сопствен текст.Кафе?Чај?Сок?Оваа тешка должност шише може да се справи со сето тоа, Топло или Ладно!Нејзините двапати ѕид изолирани од не ' рѓосувачки челик изградба ќе го задржи 32 унци на вашиот омилен пијалок топла или ладна, за неколку часа!.Даде како подарок за вашиот специјален тренинг партнер.Замислете изгледот на нивното лице кога ќе го видат своето сопствено име врежани право на шишето!.Дизајн и текст нема да исчезнат, бидејќи ние ласерски engrave тоа право врз шише.Доаѓа со завртката на капакот со флип-топ пие слама.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди