.

.

New
ИНДУСТРИСКИ MRO Коло Прекинато BDA36080 80A 525VAC NSNP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO Коло Прекинато BDA36080 80A 525VAC NSNP-ОЕМ

DEN 1692.00

Тековен
Во продавницата

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).КОЛО ПРЕКИНАТО, 80 A, 525 VAC.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди