.

.

New
Африка Trible Круг Милениче Превозникот за Мачки и Мали Кучиња | Стилски Печати Дише Материјал | Прилагодливи Рака | Удобен Дното Подлога Одговара за Преземање на дома?

Африка Trible Круг Милениче Превозникот за Мачки и Мали Кучиња | Стилски Печати Дише Материјал | Прилагодливи Рака | Удобен

DEN 983.76

Тековен
Во продавницата

Големина на & Материјал : 16.5 во L x 10.5 во W x 12 во H (42x27x30cm) направени од полиестер, лесни & трајни, може да се врши од страна на рака или за на рамо.Карактеристики : слободен вашите раце, цврсти и издржливи ткаенини ви овозможува вршење на вашето домашно милениче надвор безбедно.Мека removeable дното подлога, удобно и лесно да се чисти.Рамо, рака е пренослив, може да се врши со рака.Стилски печатени површина : мода и уникатен модел дава на вашето домашно милениче посебен мобилни дома, направете го тоа во центарот на вниманието на внимание.Погоден за секојдневно патување, столче патување и миленичиња болница итн.Перење настава : рака мие, висат сува, ниска температура за пеглање, не се измијат, не присилува.Мека Еднострани Милениче Превозникот им Помогне на вашето домашно милениче да пристигнат безбедно и во стил со оваа мека еднострани милениче превозникот.Дизајнирано за да ги задржи вашето домашно милениче заштитени, сигурни и удобно, овој колоритен милениче превозници работи добро кога патуваат со авион или автомобил или за рутински патувања на ветеринар.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди