.

.

New
Патот Утешува Водоотпорен столче Покрие Low Back - Направени со Neoprene Ткаенина, Боја Тебе, Airbag Компатибилни, Универзална Вклопат за Повеќето Кофа Седиште (Искачување На?

Патот Утешува Водоотпорен столче Покрие Low Back - Направени со Neoprene Ткаенина, Боја Тебе, Airbag Компатибилни, Универзална

DEN 839.76

Тековен
Во продавницата

ВОДООТПОРЕН NEOPRENE МАТЕРИЈАЛ - Ова седиште се покријат е изградена од neoprene материјал, оваа единствена ткаенина не апсорбира течност која хитови тоа Наместо истури пијат едноставно ќе се мушка копија на ткаенината.БОЈА ТЕБЕ ДИЗАЈН - Изгледа прекрасно и се чувствува убаво кога возите.Направете вашиот автомобил седиште изгледа толку различни од другите.Добиете комплименти, со користење на нашиот виножито столче покрива.AIRBAG КОМПАТИБИЛНИ - Ексклузивна за експлозијата на airbag за седиштето покрива.Бидете сигурни дека airbag работи добро и да ја задржите вашиот безбедно во случај на појава.УНИВЕРЗАЛНА FIT - Ниска назад дизајн да одговара на монтажни потпирачи за глава ги опфаќа. *Се состои од Три панел дизајн за совршено се вклопуваат.Други брендови имаат само 2 панели.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 2 пред ниска назад кофа опфаќа, 2 одделни потпирачи за глава ги опфаќа.Еластична & куки се комбинираат за брза и едноставна инсталација, нема алатка е потребно.Ова седиште се покријат е изградена од neoprene материјал, оваа единствена ткаенина не апсорбира течност која хитови тоа Наместо истури пијат едноставно ќе се мушка копија на ткаенината.Ексклузивно за експлозијата на airbag за седиштето покрива.Бидете сигурни дека airbag работи добро и да ја задржите вашиот безбедно во случај на појава.Ниска назад дизајн да одговара на монтажни потпирачи за глава ги опфаќа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди