.

.

New
Црна 1pc Издржлива Пластика Челик Метал Велосипед Пијат Шише за Вода Држачот Може да Ротира Слободно 360 Степени (Боја : Црна)

Црна 1pc Издржлива Пластика Челик Метал Велосипед Пијат Шише за Вода Држачот Може да Ротира Слободно 360 Степени (Боја

DEN 608.16

Тековен
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Погоден за виткање велосипеди, патот велосипеди, планински велосипеди.Фиксно седиште можат слободно да ротираат 360 степени + брзо ослободување дизајн (може да се расклопуваат, во секое време).Сите напредни материјали, супер цврстина не ќе се скрши под нормална.Брзо ослободување (без алатки потребни) слободно да виси шише кафез.Тоа може да се спушти слушалката и ја спушти слушалката.Тоа може да се инсталира на handlebar, под седиштето, надолу цевка, предна вилушка, и пред цевка.Број на модел : Шише Кафез Holder Suitable за изведба на инсталација : 1.5 cm~4.2 cm (дијаметар)Име : Шише багажник, rack Style : Велосипед accessories Function : Чаша cage Applicable пол : неутрално/male Weight : за 130g Colour : Black Material : Пластични steel Size : 8.6 X6.8 X15cm Package Содржина : 1 * Велосипед Купот на Носителот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди