.

.

New
Uourmeti Симпатична Жирафа Pop-Up Перење Забавува за Деца Возрасни Перење Кошница Лесно да се Носат&Трајни Mesh Ткаенини за Облека&Перење, Домашна Организација, Голем Капац

Uourmeti Симпатична Жирафа Pop-Up Перење Забавува за Деца Возрасни Перење Кошница Лесно да се Носат&Трајни Mesh Ткаенини

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Полиестер. 【Перење Кошница Големина】S : 34x34x53cm (13.5x13x21inch), тежина : 140g, L : 37x37x62cm (14.5x14.5x24.5inch), тежина : 200g. 【Материјал】Трајни Потрошни мрежа материјал овозможува на воздухот да циркулира со цел да се елиминира влага и мириси. 【Карактеристики 】Pop-Up Забавува има полно оптоварување на перење што го прави голем простор saver за секој дом.На трајни мрежа материјал овозможува максимална циркулацијата на воздух therby чување облека свежо и минимизирање на мирис. 【Мулти-Цел】 Не само што може да се користи како Перење Кошница ученичкиот дом за чување облека, тоа исто така може да се користи како играчка за складирање кошница за чување на книги и дребулии, што на вашата соба повеќе чисти.Тоа исто така може да се користи како домашна декорација за да ги красат вашата спална соба, бања, и дневна соба. 【Одличен Подарок】 корисна и одличен подарок за некој почитувани за вас.Перење или ставање далеку играчки не мора да биде скучна работа, направете го тоа лесно со оваа пространа pop-up забавува.Исто така, совршен подарок за дома декор. 1Направени од врвен квалитет полиестер платно,лесен,издржливи и расклопна.2Мрежа изградба овозможи максимална циркулацијата на воздух за да се минимизира миризба и влага.3-Тоа може да биде лесно да се здипли во страничниот џеб кога не е во употреба,се зачува простор,лесно да се носат и складирање.4-Тоа е одлична за дома,колаж ученичкиот дом,мал стан или патување употреба.☀-ПЕРСОНАЛНИТЕ ДИЗАЈНИ:Одберете Спецификациите Што го Сакате, Кликнете на "Прилагодите Сега", а Потоа Додадете На Сликите и Текстовите Што Сакате Да ја Прилагодите.Конечно, Да Го Додадете Во Количката За Плаќање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди