.

.

New
CXTU Синото Море Ајкула Патка Сомот Постави и Перница Приклучок 3 Парчиња Патент Отворање и Затворање на Микрофибер Постелнина Поставите 140x200cm (Големина : 140X200cm)

CXTU Синото Море Ајкула Патка Сомот Постави и Перница Приклучок 3 Парчиња Патент Отворање и Затворање на Микрофибер Постелнина

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Микрофибер,полиестер,кадифе. [Материјал : ] 100% полиестер влакна, ultrafine влакна, силна, лесни ткаенини, исклучително удобно, дише, светлина, без брчки, заштита на животната средина.Нека си имаат топла и совршена спиење. [ГОЛЕМИНА : ] 3 парчиња.Кревет резерви вклучуваат надолу поклопецот (140x200 cm) и две патент ракави (50 x 75 см), или другите две големини (двокреветна соба : 200 × 200 см, крупните : 220 x 240 cm)). [Скриен патент : ] Надолу-затворени настрана, можете да го користите лесно да се откажам и отклучување на ватенка. [Одржување инструкции : ] Лесно да се мијат - машина е помалку од 40 степени, а не белење, не е чиста!Може да се мијат, никогаш нема да згаснат. [100% задоволни : ] Ние се надеваме дека нашите клиенти се 100% се задоволни.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние сме среќни да ги реши сите проблеми.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди